Sunrise Capital

Fejlesztő

Sunrise Capital

3

követett projekt

2

jelenleg elérhető

AED 544,360

belépő ár

3

körzet

Hol épít a(z) Sunrise Capital

Tipikus fizetési terv

3 aktuális, közzétett ütemezésű projektindulás alapján a leggyakoribb Sunrise Capital konstrukció:

Foglaló: 10%Építkezés alatt: 35%Átadáskor: 55%

Átadási ütemterv

Közzétett átadási dátumok a jelenlegi portfólióban, 2024 és 2027 között.

20241
20272

Minden Sunrise Capital projekt a térképen

Aktuális Sunrise Capital projektek

A(z) Sunrise Capital számokban

A(z) Sunrise Capital portfóliójában 3 projektet követünk az Emírségek 3 körzetében, többek között itt: Wasl Gate, Bellavion, Legacy by Sunrise.

A belépő ár jelenleg AED 544,360, és 2 projekt érhető el vásárlásra.

A közzétett átadások 2024 és 2027 között esedékesek, így akkor is talál megfelelőt, ha hamar kulcsot szeretne, és akkor is, ha a leghosszabb fizetési futamidőt keresi.

A portfólió a következőket öleli fel: lakások.

Gyakori kérdések

Hány projektje van a(z) Sunrise Capital fejlesztőnek?+

A(z) Sunrise Capital 3 projekttel szerepel nálunk, ebből 2 jelenleg is vásárolható.

Mi a legolcsóbb belépő egy Sunrise Capital projektbe?+

A legalacsonyabb közzétett indulóár jelenleg AED 544,360, a(z) Legacy by Sunrise projektben. Az indulóárak kiadásonként változnak, ezért vásárlás előtt kérjen friss elérhetőséget.

Hol épít a(z) Sunrise Capital?+

A(z) Sunrise Capital aktuális projektjei itt találhatók: Wasl Gate, Bellavion, Legacy by Sunrise.

Egy Sunrise Capital projektindulásban gondolkodik?

Ügyfeleinket közvetlenül a(z) Sunrise Capital projektjeibe ültetjük, a jutalékunkat pedig a fejlesztő fizeti, nem Ön. Kérje el tőlünk a fizetési ütemezést, a továbbértékesítési piac képét, és azt is megmondjuk, ha egy indulás nem éri meg a pénzét.

Beszéljen velünk