Fejlesztő

Zee Development

1

követett projekt

1

jelenleg elérhető

AED 609,000

belépő ár

1

körzet

Hol épít a(z) Zee Development

Átadási ütemterv

Közzétett átadási dátumok a jelenlegi portfólióban, 2028 és 2028 között.

20281

Minden Zee Development projekt a térképen

Aktuális Zee Development projektek

A(z) Zee Development számokban

A(z) Zee Development portfóliójában 1 projektet követünk az Emírségek 1 körzetében, többek között itt: Rose Gold Residences.

A belépő ár jelenleg AED 609,000, és 1 projekt érhető el vásárlásra.

A portfólió a következőket öleli fel: lakások.

Gyakori kérdések

Hány projektje van a(z) Zee Development fejlesztőnek?+

A(z) Zee Development 1 projekttel szerepel nálunk, ebből 1 jelenleg is vásárolható.

Mi a legolcsóbb belépő egy Zee Development projektbe?+

A legalacsonyabb közzétett indulóár jelenleg AED 609,000, a(z) Rose Gold Residences projektben. Az indulóárak kiadásonként változnak, ezért vásárlás előtt kérjen friss elérhetőséget.

Hol épít a(z) Zee Development?+

A(z) Zee Development aktuális projektjei itt találhatók: Rose Gold Residences.

Egy Zee Development projektindulásban gondolkodik?

Ügyfeleinket közvetlenül a(z) Zee Development projektjeibe ültetjük, a jutalékunkat pedig a fejlesztő fizeti, nem Ön. Kérje el tőlünk a fizetési ütemezést, a továbbértékesítési piac képét, és azt is megmondjuk, ha egy indulás nem éri meg a pénzét.

Beszéljen velünk