Modon Properties

Fejlesztő

Modon Properties

18

követett projekt

15

jelenleg elérhető

AED 1.3M

belépő ár

11

körzet

Hol épít a(z) Modon Properties

Tipikus fizetési terv

14 aktuális, közzétett ütemezésű projektindulás alapján a leggyakoribb Modon Properties konstrukció:

Foglaló: 10%Építkezés alatt: 40%Átadáskor: 50%

Átadási ütemterv

Közzétett átadási dátumok a jelenlegi portfólióban, 2026 és 2030 között.

20262
20287
20295
20304

Minden Modon Properties projekt a térképen

Aktuális Modon Properties projektek

A(z) Modon Properties számokban

A(z) Modon Properties portfóliójában 18 projektet követünk az Emírségek 11 körzetében, többek között itt: Bashayer Residences 1, Tara Park, Nawayef East.

A belépő ár jelenleg AED 1.3M, és 15 projekt érhető el vásárlásra.

A közzétett átadások 2026 és 2030 között esedékesek, így akkor is talál megfelelőt, ha hamar kulcsot szeretne, és akkor is, ha a leghosszabb fizetési futamidőt keresi.

A portfólió a következőket öleli fel: villák, lakások, penthouse-ok, sorházak.

Gyakori kérdések

Hány projektje van a(z) Modon Properties fejlesztőnek?+

A(z) Modon Properties 18 projekttel szerepel nálunk, ebből 15 jelenleg is vásárolható.

Mi a legolcsóbb belépő egy Modon Properties projektbe?+

A legalacsonyabb közzétett indulóár jelenleg AED 1.3M, a(z) Muheira Maysan by Modon projektben. Az indulóárak kiadásonként változnak, ezért vásárlás előtt kérjen friss elérhetőséget.

Hol épít a(z) Modon Properties?+

A(z) Modon Properties aktuális projektjei itt találhatók: Bashayer Residences 1, Tara Park, Nawayef East, Bashayer Villas, Nawayef West, Hudayriyat Golf Estates, Wadeem, Muheira és további körzetek.

Egy Modon Properties projektindulásban gondolkodik?

Ügyfeleinket közvetlenül a(z) Modon Properties projektjeibe ültetjük, a jutalékunkat pedig a fejlesztő fizeti, nem Ön. Kérje el tőlünk a fizetési ütemezést, a továbbértékesítési piac képét, és azt is megmondjuk, ha egy indulás nem éri meg a pénzét.

Beszéljen velünk